دانلود رمان مهر و موم شده با عشق اختصاصی دی ال رمان ( pdf موبایل )

  امتیاز 3.50

  دانلود رمان مهر و موم شده با عشق اختصاصی دی ال رمان ( pdf موبایل )

  دانلود رمان مهر و موم شده با عشق اختصاصی دی ال رمان ( pdf موبایل )

  دانلود رمان, دانلود رمان ایرانی , رمان بدون سانسور, دانلود مهر و موم شده با عشق, رمان هایی کتایون.ح, , رمان مهر و موم شده با عشق از کتایون.ح, کتایون.ح, مهر و موم شده با عشق, بیوگرافی نویسنده کتایون.ح, رمان فارسی کتایون.حاولین سایت رمان ایرانی , ,رمان عاشقانه, ,dlroman, دانلود رمان, دانلود رمان عاشقانه, مهر و موم شده با عشق, , دانلود رمان بدون سانسور, ، رمان های کتایون.ح, ، رمان, دانلود رمان مهر و موم شده با عشق, ، دانلود رمان برای اندروید مهر و موم شده با عشق, ، دانلود رمان برای جاوار مهر و موم شده با عشق, ، دانلود رمان مهر و موم شده با عشق برای کامپیوتر نسخه PDF, ، دانلود رمان مهر و موم شده با عشق برای موبایل نسخه پرنیان, دانلود رمان مهر و موم شده با عشق برای موبایل نسخه کتابچه , دانلود رمان مهر و موم شده با عشق برای موبایل اندروید و آیفون نسخه EPUB , دانلود رمان , خواندن رمان مهر و موم شده با عشق , خواندن انلاین مهر و موم شده با عشق , دانلود رمان عاشقانه , ، دانلود رمان زیبا ، دانلود رمان هیجانی ، دانلود رمان جدید ، رمان پربازدید, نود و هشتیا , تک سایت , رمانستان ,  رمانسرا , رمان نویس,  رمان عاشقانه, رمانی ها , بوستان رمان , دنیای رمان, دوسـتـداران رمـان, رستوران رمان, شهر رمان, رمان عاشقانه جدیدو, رمان جدید, نگاه دانلود, رمان 98, رمان رمان رمان,
  1.gif نام کتاب رمان : مهر و موم شده با عشق

  پایان این جلد خوشه . اما احتمالا جلد دوم داره چون نویسنده پایان رمان نوشتن ادامه دارد ….

  *كليه اسامي و نامها كاملا” تصادفي انتخاب شده اند و شخصيتها وجود خارجي ندارند.

  1.gif نام نویسنده : کتایون.ح
  1.gifحجم رمان مهر و موم شده با عشق : 5 مگابایت

  1.gifخلاصه داستان رمان مهر و موم شده با عشق :

  از مدتها قبل در فكر دختري بودم كه علاوه بر امروزي بودنش خصوصيات خاصي داشته باشد مثلا كمي هم سنتي و بتواند گليم خودش را از آب بيرون بكشد.دختري كه نيازهايش تنها در داشتن يك رابطه با جنس مخالف خلاصه نشود.مي توانستم به راحتي در ذهن دختركهاي شانزده- هفده سالة دبيرستاني،مرد روياهاي آينده شان را ببينم كه مثل يك شاهزاده سوار بر اسب روياها به سمتشان مي آمد ولي اينها،آن چيزي نبود كه به دنبالش ميگشتم.

  دانلود رمان جدید

  رمان جدید از کتایون.ح مهر و موم شده با عشق

  دختري كه ذهنم را سخت درگير كرده بود،جنسي از الماس داشت،سخت،درخشان و زيبا و همينطور دلش مي خواست دنيا او رابشناسد.الماسي تراش خورده كه مي توانست مكمل انگشتري خاص بشود. مسلما بي هدف نبود و در عنفوان جواني اش قرار بود مدت زماني خاص را بين كساني بگذراند كه تا به حال آنها را نديده است.او آرام ارام در خلال روزهايي كه بايد هم خودش را بشناسد و هم اطرافيانش را، به كشف حقايقي درباره خانواده اش مي پردازد و سعي در گشودن معمايي خانوادگي دارد.
  قرار بودماجرا درخارج از وطن مادري اش سپري شود.من براي پيدا كردن اين كشور بسيار كنجكاو و دقيق بودم.مسلما نمي خواستم او را به كشورهاي خاورميانه يا اروپايي بفرستم بايد جايي مي بود كه كمي با فرهنگ او هم هماهنگ در مي آمد.تا دست آخر فكر مي كنم انتخاب درستي انجام دادم.

  ماجرا از جايي شروع مي شودكه ريتا در آغاز ۱۸سالگي به كشور زادگاهش برگردانده مي شود و پدربزرگ ثروتمندش خودرا از او پنهان نگه مي دارد.او بايد طبق قرارداد ۶ سال از عمرش را در اين كشور بماند. حالا با بازگشت او از گوشه و كنار زمزمه هايي از اتفاق مجدد به گوش مي خورد و اين آغاز درگيري هاي ذهني او با خودش وخانواده ايكه در حال حاضر اطراف او گارد بسته اند تا او را از خطرهاي احتمالي محافظت كنند و همينطور والدينش است…
  پدر و مادر او رازهايي را با خود به گور برده اند كه او مصرانه در صدد كشف آن رازها بر مي آيد وهمانجا قسم مي خورد تا پايان كشف ماجرا آرام ننشيند.
  اين رازهاي تو در تو و قصدش براي يافتن ماجرا باعث مي شود تا او ابتدا به يك شناخت واقعي از خود و دنيايي كه درآن زندگي مي كند برسد.در اين خلال او معناي غرور،شكست،احترام،آرامش، عشق،درد و… را درك مي كند.دنياي اطراف او مثل خانواده اش مهربان نيست و نخواهد بود.اينكه او چگونه خواهد توانست محبت را در اين سردرگمي بيابد، و چگونه براي خودش بستري آرامش بخش بيابد نيازمند به گذراندن كمي دشواري خواهد بود.
  در قسمتهايي از جلد اول داستان مي خوانيم؛درست همان لحظه كه برگشت تا به مادربزرگش برسد, چشمهايش با چشمهاي زني مسن که موهاي خاكستري رنگي داشت,گره خورد.او سعي نکرد به راحتي از کنارش بگذرد.بعضي ها هستند كه آدم هيچوقت نمي تواند صورتشان را از ياد ببرد. آنهايي كه با يك نگاه خاص به همه يكجور نگاه مي كنند و درون چشمهايشان رازي وجود دارد كه نمي شود به سادگي فهميد,چيست!…ريتا با مواجه شدن با آن چشمها كمي مكث كرد.بوي عطر گرانقيمتش را نفس كشيد و……….
  او دختري نيست كه سرسري از همه چيز بگذرد.دلش مي خواهد از همه چيز سر دربياورد و گذشتة پر رمز و راز خانواده اش و تمام پيچيدگي هاي آنرا بشناسد.
  خواننده محترم با خواندن محتواي كتاب كم كم خودش را همراه قهرمان داستان خواهد ديد وكاملا” درك مي كند كه او دقيقا يك چيز از شما مي خواهد؛……..همراهي نه ديگر هيچ….

  دانلود رمان جدید

  1.gif

  فرمت کتاب مهر و موم شده با عشق : PDF|APK|EPUB

  چنانچه نویسنده ای راضی به انتشار رمان خود در این سایت نیست از طریق قسمت تماس با ما به ما اطلاع دهد


  بر چسب ها :
  نوشته های مشابه

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
   • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید